За шестнадесета поредна година отвори врати Неделното училище към храм „Св. Георги Победоносец“ в град Петрич.
Началото на новата учебна година бе дадено с водосвет, отслужен от архиерейския наместник на града иконом Павел Милушев и духовниците свещ. Борис Попов и свещ. Никола Чопаков и е с благословението на Неврокопския митрополит Серафим. Заниманията в училището се водят от г-жа Галина Дуева, а за всеки от учениците има осигурени помощни материали за предстоящите учебни занятия.
Добротолюбие Православие, вяра, църква

