Начало / Uncategorized / Неврокопският митрополит Серафим ще проведе среща с младежи в Благоевград

Неврокопският митрополит Серафим ще проведе среща с младежи в Благоевград

Продължавайки своята инициатива за среща и събеседване с младите хора от Неврокопска епархия митрополит Серафим ще се срещне с младежи от Благоевград. 

Това ще се случи на 18 март (петък) от 18:30 часа. Преди това ще бъде отслужено Малко повечерие с Богородичния акатист в катедралния храм в Благоевград „Въведение Богородично“. След богослужението в митрополитската сграда в Благоевград, намираща се в непосредствена близост до стадиона в града, митрополит Серафим ще проведе беседа с младите хора. Темата ще бъде за душевният дом на добродетелите. 

Всички младежи от града са поканени. 

За Ангел Карадаков

Виж още

Изпълват се 15 години от упокоението на архимандрит Назарий

На 9 юни 2026 г. се изпълват 15 години от тихото упокоение в Господа на ...