Начало / Новини / Архиепископът на Крит бе изписан от болница

Архиепископът на Крит бе изписан от болница

Критската архиепископия съобщи вчера, че приетият през септември за лечение архиепископ Ириней е вече изписан от болницата в Ираклион. 

Архиепископът се е завърнал в архиепископията, където ще продължи да бъде обгрижван до своето пълно вазстановяване на здравето си. Архиепископ Ириней благодари на лекарите и хората, които са били до него и са се молили за него. През следващите седмици архиепископ Ириней няма да приема посетители. 

Всички служители в архиепископията са били тествани и за Covid-19 с цел сигурност на възстановяващия се архиепископ. На всички резлутатите са отрицателни, извършена е и дезинфекция в помещенията на Критската архиепископия.

По информация на orthodoxtimes.com.

За Ангел Карадаков

Виж още

На 10 юни започва Международният фестивал на православната музика „Света Богородица – Достойно есть“

За двадесет и втора поредна година град Поморие е домакин на Международния фестивал на православната ...