Начало / Новини / Крадци обраха храма в гр. Лясковец

Крадци обраха храма в гр. Лясковец

Кражба на 100 лв. е била извършена в храма в гр. Лясковец.

Служители на полицейското управление в Г. Оряховица са започнали разследване по случая. Деянието е извършено в периода 9-13 януари, чрез взломяване на прозорец. На местопроизшествието е извършен оглед. По случая е започнато досъдебно производство.

 

За Ангел Карадаков

Виж още

Епископ Исаак и областният управител на Кюстендил потвърдиха доброто партньорство между Църквата и държавата

В знак на подкрепа и за благословение в трудовете Негово Преосвещенство Велбъждският епископ Исаак – ...